Najnovšie recenzie zo sekcie TV tunery

EVOLVEO Infinity Stick X2

EVOLVEO Infinity Stick X2

Pridané: 17. januára 2015

(naposledy upravené 17. januára 2015)

• wifi pomalý prenos

spoko

AVERMEDIA AVerTV Mobile EW310

AVERMEDIA AVerTV Mobile EW310

Pridané: 11. januára 2015

• Moznost sledovat 11tv programov bez pripojenia na internet

prijimac oceni hlavne moja manzelka,lebo rozkukany serial moze dopozerat aj pocas burky,ked ja tv odpajam zo zasuvky aj kable od anteny,ci satelitu. Kupll som tento prijimac napriek tomu,ze v nemenovanom sk internetovom obchode ma presviedcali,ze je nefunkcny s tabletom Lenovo 10_70. Funguje!A perfektne!Takze odporucam a pozdravujem !

Pridané: 10. januára 2015

• Je to dobrý výrobok
  • Ovládací soft v angličtine, nefunguje mi spávne dialkové ovládanie

Bol mi odporučený treťou osobou

AVerMedia Aver DVD EZMaker 7 USB

AVerMedia Aver DVD EZMaker 7 USB

Pridané: 8. januára 2015

Zakúpený v Alza.sk

• potreboval som prehrať 20rokov staré VHS a podarilo sa bez problémov,prehral som asi 15 kaziet,každa mala240min.

spokojný,nakolko u firiem,ktoré prehrávaju z VHS na externý disk by som platil ovela viac a tak to mám ešte aj pre dalšie využitie ak bude niekto potrebovať prehrať staré VHS

Pridané: 27. novembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Funguje ten tuner lepsie, ako som ocakaval.
  • Aj vo velmi zlych podmienkach prijmu, (nielen slaby signal) ale ja pri extremnom ruseni, nema tendenciu vypadavat signal.
  • Povodny ucel nalupu bol sice odlisny, od pouzitia ako TV tuner, (spektralny analyzator) ale spolahlivo pracuje aj na to, co bol urceny.
  • Funguje spolahlivo pri instalaciach systemovych rozvodov STA, kedy treba urcit utlm a zosilenie jenotlivych vetiev rozvodu, rovnako pomaha pri nastavovani zlucovacov, zosilnovacov a odladovacov pre DVBT.
  • Vdaka zdvojenemu systemu a moznosti PIP, alebo rozdelenia obrazu na dve polovice na jeden monitor, je teda mozne pri nastavovani sledovat dva rozne prijmove kanaly a okrem toho ich vzajomne ovplyvnovanie, alebo pripadnu interferenciu.
  • Pre bezneho uzivatela asi zbytocne.
  • No uzasny komfort je pri pouziti doma, alebo "portable" ze jeden kanal si mozem nahravat a druhy pozerat.
  • Trocha neprakticke je, ze ku tomu nieje aspon polmetrovy predlzovaci kabel. Ten sa ale da dokupit zvlast, treba na to mysliet.

Funguje to a nielen to.
Ako servisna a nastavovacia pomocka, podobne hracky jednoucelove sa splhaju ku mnohonasobne vyssim cenam.
V pripade nejakej upravy z vyssim levelom, flash na iny ucel (spektralny analyzator, merac impedancie a pod..) je to lacna pomocka a rychla cesta ku SDR radiu, alebo lepsie povedane ku zdvojenemu SDR recieveru.
Ked to nahodou zabijem, svojim konanim, nebudem to za tu cenu lutovat.
V pripade pouzivania na povodny ucel, teda ako TV tuner, je dobre a naozaj ovela lepsie, ako sa preklinat, dokupit si nejaku vatsiu (staci pasivnu) antenu z dlhsim kablom a umiestnit ju na okno, alebo aspon ku dodavanej malej magnetickej antene si spravit, alebo zakupit predlzovaci kabel.
Nie vsade, kde si polozime pocitac, bude dobry signal na prijem a kabel je dost kratky.
V pripade ze sa pohybujeme v miestnosti, bude v mieste slabsieho prijmu signal vypadavat.

Pridané: 26. novembra 2014

• android
  • nemožnosť odinštalovať aplikácie ktoré su už predinštalované

zatiľ jeden z najlepších smartboxov ktoré sa mi dostali do rúk.
je potrebné nájsť tu správnu aplikáciu ktorá bude zvládať či už prehrávanie videa, spúšťanie streamov surfovanie na nete ale zatiaľ čo som chcel všetko som rozbehal hoci na piaty pokus ale ide to

Pridané: 24. novembra 2014

• Veľkosť
  • Hmotnosť
  • nahrávanie na konzole
  • nezaťažuje PC ani konzolu

S produktom som spokojný ale cena my trošku vadila

OEM Technaxx S4

OEM Technaxx S4

Pridané: 29. októbra 2014

• Výrobok mám už asi rok osvedčil sa mi s plnou spokojnosťou
  • prakticky po celom Slovensku kde je pokrytie signálom. Slušná kvalita odporúčam hlavne na cestách. Výborná anténa. OK
  • Trochu veľký USB formát

Celková spokojnosť. Odporúčam

Pridané: 24. októbra 2014

(naposledy upravené 24. októbra 2014)

• Je to Super

Najlapší Gamer Super páči sa mi

Pridané: 17. októbra 2014

• praktický, malý, skladný
  • lacný
  • spoľahlivý
  • výborný príjem na pribalenú anténu
  • nahrávanie sledovaného programu do formátu mpg
  • jednoduchý softvér ArcSoft TotalMedia 3.5
  • zbytočný diaľkový ovládač

Info na začiatok: Inštalácia priloženého softu pre lajka = recenzia zákazníkov WOODOOWOOD, Milan, plysak a iný .. Ľudia, čítajte pred kúpou produktov info na stránkach výrobcov a recenzie aj na iných fórach!
K samotnému produktu. Je to môj prvý DVB-T tuner do notebooku, ktorý som kupoval hlavne na cesty mimo domova a na chatu. Áno, priznávam, mal som tiež problém s prvotnou inštaláciou ale po prečítaní a stiahnutí aktuálneho softu pre WIN. 8.1 zo stránky výrobcu mi to funguje bez problémov. Priložená anténa ma prekvapila svojim výkonom v interiéri hlavne na chate kde bez problémov sledujem všetky dostupné programy. V husto zastavaných miestach má už však anténka problémy, ktorý vyriešite tým, že si namiesto nej pripojíte kábel na klasickú anténu. Aplikácia na sledovanie TV ArcSoft TotalMedia 3.5 je síce v angličtine ale je úplne jednoduchá a prehľadná. Veľmi ma potešila možnosť nahrať si sledovaný program ktorý ukladá vo vašom PC/notebooku vo formáte MPG. Dialkový ovládač je pekný, skladný ale na nič (zbytočnosť) - jeho funkcie sú obmedzené na hlasitosť a numerické prepínanie programov; ostatné nefunguje. Celkové zhrnutie: Za tú cenu je to veľmi šikovná a praktická vecička, ktorú odporúčam.

Pridané: 11. októbra 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• Cena, vzhľad, balenie, papierové parametre
  • Zatiaľ nie som schopný sprevádzkovať ani prístroj, ani ovládač. Priložený manuál obsahuje iba nič nehovoriace všeobecné informácie v niekoľkých jazykoch, nie je však návodom na použitie.

Pekne zabalený prístroj so sľubnými funkciami sa odmieta pripojiť k serveru, hoci k domácej sieti je pripojený s dostatočnou úrovňou signálu. Ovládač FlyMotion doslova nerobí nič. Ak sa mi to nepodarí spojazdniť, pošlem naspäť.

Pridané: 2. októbra 2014

• dobry software
  • Antena - maly zisk , tereba pouzit lepsiu

Pridané: 14. septembra 2014

• výborný signál
  • jednoduchá inštalácia

S produktom som veľmi spokojná.

Pridané: 3. septembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• rýchla inštalácia, celkom pekný obraz, veľa programov aj rádio
  • slabšia anténa, nemá ťažisko iba magnet (aspon niečo)

Za 24 eur, máte televízor aj rádio v počítači s diaľkovým ovládaním

Zakúpený v COMTEC

• funguje na iMac
  • prilozena antenka
  • dialkove ovladanie
  • nevie bezat na popredi

Produkt som kupoval len kvoli tomu, ze bol kompatibilny na iMac - tam teraz bezi bez problemov, tak ako je deklarovane.
Pripojena je dodavana antenka, signal ma v byte samozrejme obcas problem, ale naozaj len obcas a nie je to problem tunera.
Neviem nastavit, aby mi obraz bezal vzdy na popredi - mozno je to skor vinou samotneho OS a nie tunera.

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 30. augusta 2014

Zakúpený v OKAY.sk

• vhodné keď nie je k dispozicií televízor
  • Chýbajúca lokalizácia v Slovenčine alebo aspoň v češtine

Pravdou je že mi dosť vadí lokalizácia do Skovenského jazyka.Ale inač odporúčam

Pridané: 21. augusta 2014

• Super tv do notbuku.

dobrý produkt za dobrú cenu.

Pridané: 15. augusta 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• Našlo mi asi 10 TV kanálov + 15 rádií aj s pribalenou anténou, aj keď signál bol slabší
  • Rýchla inštalácia
  • Software je trochu pomalší
  • Diaľkové ovládanie mi pri testovaní nefungovalo
  • Prehrieva sa

S produktom som spokojný, riadil som sa predovšetkých podľa ďalších recenzií tu na heuréke. Tuner budem používať najmä v Nitre, ale táto recenzia bola písaná po skúšaní vo Zvolene.

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2014

Zakúpený v OKAY.sk

• splnil moje očakávania
  • cenovo dobrý

výhodná cena oproti iným produktom

AVERMEDIA AverTV 3D Satellite TV

AVERMEDIA AverTV 3D Satellite TV

Overený zákazník EPICOM.sk Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2014

Zakúpený v EPICOM.sk

• Jednoduchý, kompaktný satelitný príjimač.
  • Kompatibilný s windowsom 8.1 x64 (paradoxne staršie ovládače)
  • Podpora kariet skylink
  • Zatiaľ nemám nič proti

Tento produkt som si vybral na základe skúsenosti s produktom Aver TV Hybrid Volar HX, ktorý vlastním a používam od Septembra 2008 a funguje pod všetkými operačnými systémami ako Linux, iOS, a všetkými verziami Windows (2000-8.1 x32 x64).

Zobrazujem 141 - 160 zo 368 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...19