Najnovšie recenzie zo sekcie TV tunery

Overený zákazník SHARK.sk Overený zákazník

Pridané: 14. októbra 2012

Zakúpený v SHARK.sk

• dobry signal (Zilina - Hliny)
  • celkom rychle reakcie
  • v media centre obcas "digitalizuje" obraz, v origo prehravaci nie
  • prijimac na dialkove je nevhodne umiestneny (treba otocit tuner o 90 stupnov)

kvalita je adekvatna svojej cene
ponuka dobre funkcie, niektore by mohli by odladenejsie

Pridané: 3. októbra 2012

• 2xHD DVB-T citlivé tunery, všetko funguje
  • Dá sa používať v Linuxe, čo však vyžaduje určité znalosti na inštaláciu.

Za takúto cenu iný USB DVB-T tuner s takými parametrami nekúpite.

"z priloženého cd sa nedá nainštalovať diaľkový ovládač"-toto hovorí samo za seba, že ten človek tomu nerozumie

"sklamaný som s diaľkového ovládania treba mieriť na tuner z vrchu z boku to skoro vôbec nejde"-mne funguje diaľkové aj ked namierim na strop miestnosti a lúč sa odrazí

"priložené baterky boli vybité"-ja som dostal dobré

Pinnacle PCTV Quatro Stick 520e

Pinnacle PCTV Quatro Stick 520e

Overený zákazník sysnet.sk Overený zákazník

Pridané: 20. septembra 2012

Zakúpený v sysnet.sk

• Teoreticky má 3 tunery
  • nepodarilo sa mi ho spustiť

Chýba návod, uvádzaný postup pre inštaláciu je síce v češtine, postup však je nedostatočný pre inštaláciu. Nepodaril sa spustiť ani po opakovanej inštalácii a nefungoval ani po reštarte na továrenské nastavenia, zauzlil sa pri hľadaní TV a rozhlasových staníc a nepohol sa ďalej - nič sa nedialo. Opakovane stál na tom istom mieste a nebol schopný oskenovať či vyhľadať fungujúce stanice. Možno sa to stalo pri prvom spustení, kedˇ po skúške diaľkového ovládača sa vypol a potom stále držal zapamätané nastavenie a nebol schopný sa z neho dostať ani po reinštaláciách a reštartoch.

Pridané: 1. septembra 2012

• Dobrý prijem iked malej anteny
  • dialkove ovladanie nepouzitelne dosach max. 5cm.

Spokojnost.

Lifeview NOT LV5T QUBE

Lifeview NOT LV5T QUBE

Pridané: 17. augusta 2012

• inštalácia jednoduchá,
  • nemá slovenskú verziu, nechytila som ani jeden program,ľutujem túto kúpu

úplne totálne sklamanie

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

Pridané: 6. augusta 2012

• Splna vseko co som v danej cenovej kategorii od takeho zariadenia cakal ba este viac
  • Dialkove funguje vo vsetkych uhloch a beznych vzialenostiach v ramci jendej miestnosti
  • zatial som na nic nenarazil
  • Prilozena antenka pouzitelna len v tesnej blizkosti vysielaca

Zariadenie poskytuje asi este viac ako som v danej cene cakal.
Na notebooku je mozne sledovat TV rovnako ako na ostatnych TV v domacnosti, za podmienky napojenia na antenny rozvod v rodinnom dome.
Pri ladeni treba vyskusat aj nastavenie softwareu na ine krajiny ako SK pretoze napr. u nas na zahori kde chatme multiplex z Rakuska , Slovenska a Ceska pri nastaveni na SK chytil vsetky SK, CZ ale len cast A multiplexov ale pri nastaveni na Rakusko chyta vsetky multiplexi v dosahu. Je to potrebne len vyskusat.
Instalacia software bola absolutne bez problemov.
Software som stahoval zo stranok vyrobcu na konkretny opercny system pocitaca ( u mna W7 64bit ). Jeden subor ktory obsahoval ovladace aj vsetko potrebne.
Mozno snad vytknut nekvalitny preklad softwareu do Slovenciny. Inac po nastaveni software a pripadnom premapovani tlacidiel ( ja som si namapoval na tlacidlo prepinania zvukovej stopy funkciu "Sleep" pomocou ktorej mozem nechat po urcitom case alebo hned vypnut PC bez nutnosti vstat z postele) na dialkovom ovladaci podla potreby ponuka viac ako bezny sucasny TV. Dialkove funguje bez problemov vo vsetkych uhloch vzdialenostiach v ramci miestnosti ( pouzivam na cca 4-5 m, isto funguje an dalej ).
Pri pouziti vo Windows Media Centrum nefunguje dialkove a v mojom pripade cele ovladanie je v dodavamnom Programe AverTV3D cez dialkove ovela prijemnejsie a rovnake ako bezny TV.

Vyber tuneru som urobil na zaklade pozitivnych recenzii na Internete, hlavne v CZ nakolko u nas tento tuner predava len malo obchodov.
Som bezny uzivatel PC, ktory si dokaze poradit s pripadnym problemom v ramci uzivatelskeho rozhrania programov.

Tento produkt mozem s kludnym svedomim odporucit.

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2012

Zakúpený v VVTech

• malá veľkosť
  • nezahrieva sa
  • priložený program má príjemné prostredie
  • dostatočne dlhý kábel k anténe
  • diaľkové ovládanie vôbec nefunguje (buď sú zlé baterky ktoré boli dodané, alebo nejde vôbec, ešte som neskúšal)
  • program vyžaduje vyššie HW nároky
  • pri ladení programov veľmi citlivý na to, ktorú krajinu vyberiete

Produkt som zakúpil v domnienke, že v mojom meste je nainštalovaný 2. multiplex. V tejto diere zvanej Martin je len verejnoprávny multiplex ktorý je vzdialený vzdušnou čiarou ku mne pár stovák metrov. Na túto vzdialenosť chytám plný signál, všetko je OK. Najbližší spomínaný 2. multiplex je v Žiline, kde chytím signál cca 10% a to nedostačuje. Mimo MT som prijímač neskúšal, ale uvažujem o jeho predaji. Zámerne som ho kupoval kvôli Markíze, JOJ-ke a podobným kanálom. Cena je prijateľná, odporúčam si pred kúpou skontrolovať pokrytie signálom vo vašom meste.

Sencor SDB 501T HD

Zakúpený v HEJ.sk

nemá chybu super

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 14. mája 2012

(naposledy upravené 14. mája 2012)

Zakúpený v InterStore.sk

• Splnil moje očakávania,digitalizácia starých VHS-pomerne slušná kvalita-za danú cenu výrobku.U mna spokojnosť.
  • nemám

dobrý

Pridané: 6. mája 2012

• malé rozmery
  • dobrý príjem signálu
  • ovládač je zbytočnosť, keďže má dosah asi 1m
  • drivery a softvér na cd sú zastaralé
  • krátky kábel od antény

TV tuner splnil presne to čo som od neho očakával. Často cestujem aj na dlhší čas a je praktické si zobrať maličký TV tuner na PC ako brať celý televízor. Skúšal som ho doma aj v zahraničí a nikdy som nemal problém chytiť signál. Dodávaná anténa má na moje prekvapenie veľmi kvalitný príjem signálu. Umiestnil som ju do izby a bez problémov som naladil všetky kanály. V Čechách som už mal trochu väčšie problémy s chytením signálu, ale keď máte možnosť si dať anténu na balkón alebo na parapetu tak nie je problém.
Veľmi ma sklamal ovládač. Je nepoužiteľný! dosah je max. cca 2mm (aj to som veľa povedal) a musíte ním mieriť priamo na tuner. Pri inštalácii som mal problém s drivermi a softvérom. Na priloženom CD je starý soft ale dá sa stiahnuť z ich stránky novší. Aj anténa by mohla mať dlhší kábel. Inak som s produktom veľmi spoojný.

Overený zákazník T Print Store Overený zákazník

Pridané: 2. mája 2012

Zakúpený v T Print Store

• Nezahrieva sa (oproti konkurencií)
  • Kábel k anténe je dosť dlhý
  • Dialkové ovládanie nieje bohvi čo ale je kvalitnejšie než som očakával :)
  • Kupoval som značku asus lebo som vedel že ma nemôže sklamať
  • S priloženým programom sa dá aj nahrávať video, robiť fotky, upravovať video a samozrejme sledovať TV
  • Možno program v Angličtine

Pozeral som rôzne DVB-T príjmače, ale veľká večšina sa dosť zahrievala. Pri tomto skoro ani nieje zahrievanie. Kábel k anténe je dosť dlhý, ale ja aj tak musím mat USB predlžovač :) . Dá sa pripojiť i na veľkú anténu na streche. Ale táto malá je i oproti konkurencii dosť dobra. Dialkové ovládanie nieje boh vie čo ale čakal som aj horšie ale však funguje. Len treba priami výhľad na tuner. Program je v AJ ale i každý začiatočník s tým nebude mať problém. Nahrávanie videa alebo robenie obrázkov s priameho premosu je veľmi užitočné.

Chcel som už dávnejšie TV tuner na PC, ale väčšinou to boli len tie lacné čínske ktoré sa dajú kúpiť aj na dealextreme za pár €. Keď som objavil tento tak som ani neváhal, predsa značka ako Asus nemôže predávať "šity".
Určite by som ho každému odporučil. Tie čínske za cenu ako aj tento by som asi neodporúčal pretože je to bez značky zaručujúcu kvalitu.

OEM Technaxx S4

OEM Technaxx S4

Pridané: 19. apríla 2012

• Je to šmejd,vyjebaná haraburda.V miesnosti neprijíma signál

Produkt jak za euro piča.

Overený zákazník Počítače online Overený zákazník

Pridané: 9. apríla 2012

Zakúpený v Počítače online

• jednoduchý
  • kompaktný
  • spolahlivý

na prevod analog-digitál je vynikajúci
jednoduché použitie
vrele odporúčam

Pridané: 6. apríla 2012

• znacka
  • vzhlad
  • sluzi ako ma
  • dialkovy ovladac
  • zlozita a zdlhava instalacia

super tv tuner, hlavne znacka, akurat nejdu mi STV 1 a 2, to ale nebude chybou tuneru ale slabim pokrytim signalu pre SR.

Pinnacle PCTV Dual DVB-T Pro PCI 2000i

Pinnacle PCTV Dual DVB-T Pro PCI 2000i

Pridané: 23. marca 2012

• Lahká inštalácia do počítača
  • dialkové ovládanie
  • obraz v obraze
  • jeden program pozeráš, druhý nahrávaš

Produkt sa lahko ovláda.

Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 340e

Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 340e

Pridané: 23. marca 2012

• malý, je aj na velký počítač aj na notebook, na notebooku pracuje aj pri 1,8 GHz

Tento produkt som si vybral pre pozeranie digitálnej TV a spracovanie / nahratie mojich rodinných videí z analógu to digitálu a uloženie na hdd namiesto VHS kazety. Vydrží byť dlho v prevádzke (mal som to zapaté 10 hodín a všetko v poriadku). Program na ovládanie a pozeranie tv cez tento tuner sa dá zadarmo stiahnuť z oficiálnej stránky z pinnacle. Tento produkt som nekúpil cez internet, funguje presne tak, ako som očakával, momentálne patrí medzi tie drahšie tunery ale za kvalitu sa platí :)

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 12. marca 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Instalacia na Win 7 spolahliva.
  • Slusny aplikacny softver.
  • Dialkovy ovladac treba priamo smerovat na USB kluc.
  • Vybita baterka.

Slusna cena + dialkovy ovladac + mpeg4

AVerMedia AVerTV Hybrid+HX Volar

AVerMedia AVerTV Hybrid+HX Volar

Pridané: 6. marca 2012

• Výbroný tuner, výborný príjem signálu, maximalna spokojnosť
  • Oládače na CD sú zlé, treba stiahnuť iné zo stránky výrobcu.

Výborný tuner, od osvedčeného výrobcu.

EMGETON VISION2

EMGETON VISION2