Recenzie Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 340e

• Odborné (0) |
  • Video (0) |
  • Všetky (2)

Pridané: 23. marca 2012

• malý, je aj na velký počítač aj na notebook, na notebooku pracuje aj pri 1,8 GHz

Tento produkt som si vybral pre pozeranie digitálnej TV a spracovanie / nahratie mojich rodinných videí z analógu to digitálu a uloženie na hdd namiesto VHS kazety. Vydrží byť dlho v prevádzke (mal som to zapaté 10 hodín a všetko v poriadku). Program na ovládanie a pozeranie tv cez tento tuner sa dá zadarmo stiahnuť z oficiálnej stránky z pinnacle. Tento produkt som nekúpil cez internet, funguje presne tak, ako som očakával, momentálne patrí medzi tie drahšie tunery ale za kvalitu sa platí :)

Pridané: 29. júla 2010

• Nižšia prehľadnosť EPG
  • Nepodporuje prebúdzanie z hibernácie
  • Menej komfortné diaľkové ovládanie
  • Podpora operačných systémov

U tohto modelu si zaslúžia oceniť predovšetkým pomer ponúkaných funkcií vzhľadom k rozmerom tunera. Ak máte trochu iné priority, ale ovládacej aplikácie aj tunery tohto výrobcu sa vám páči, určite si z jeho ponuky vyberiete modely, ktoré vám môžu padnúť ešte lepšie. Ak máte záujem o malé (cestovné) modely a vystačíte si iba s podporou digitálneho príjmu, mohol by vás zaujať najmenšie tuner PCTV Nano Stick článok 73e s ešte lepšou citlivosťou alebo PCTV FlashTV Stick 280e, ktorý má síce o trochu väčšie rozmery, ale navyše funguje ako 800 MB flash disk a nevyžaduje inštaláciu akéhokoľvek softvéru - všetko sa spúšťa priamo z internej pamäte.