PCTV Nano Stick T2 290e

• - ľahká inštalácia softvéru,
    • - široká funkčnosť softvéru,
    • - rozšíriteľnosť a podpora softvéru,
    • - malé rozmery zariadenia,
    • - spratná a pomerne účinná priložená TV anténa (avšak bývame s priamym výhľadom na vysielač).
    • - nestabilita softvéru: často zamŕza (zatiaľ som neskúšal tuner rozbehať vo Windows Media Centre; soft je nainštalovaný na Intel Duo Core 2 GHz, 2 GB RAM, Win XP SP3),
    • - platená služba pre TV DIGITAL OnGuide nepodporuje slovenské programy (info o nich je natiahnuté len z EPG),
    • - nie je možnosť zmeny poradia TV ani rádio staníc, či zmena ich názvov,
    • - mini diaľkové ovládanie (takmer nepoužiteľné pre chlapské prsty).

S kúpou tohto produktu by som vzhľadom na cenu ešte chvíľu počkal, keďže sa jedná o novinku, ktorá nemá konkurenciu. Hardvér sa javí spoľahlivý, i keď so softvérom mám stále problémy: TV stanica zamrzne a nemôžem ju prepnúť (ostáva len reštartovať soft).

Naopak, množstvo funkcií a príjemné GUI, ktoré soft ponúka, sú neoceniteľné hlavne v porovnaní s inými tunermi, ktoré som mal možnosť vyskúšať. Keďže výrobca podporuje rozbehnutie Nanosticku aj v Media Centre, dúfam, že problémy so softvérovou stabilitou čoskoro vyriešim.

Rozhranie
USB
Prevedenie
externí

TV tuner externý, DVB-T tuner, MPEG-2, 4, konektor USB, TimeShift, diaľkové ovládanie

1zákazník odporúča produkt

• - široká funkčnosť softvéru,
    • - rozšíriteľnosť a podpora softvéru,
    • - malé rozmery zariadenia,
    • - nie je možnosť zmeny poradia TV ani rádio staníc, či zmena ich názvov,
    • - mini diaľkové ovládanie (takmer nepoužiteľné pre chlapské prsty).