AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

externý
Diaľkové ovládanie
Teletext
DVB-T

• - pouzivame na notebooku s programom VLC, bezchybny, dobry signal, jednoducha instalacia
    • - nezistene

externý
Diaľkové ovládanie
Teletext
DVB-T

TV tuner AvertTV Volar HD PRO v modernom a štýlovom dizajne prichádza s novým zapusteným konektorom, ktorý znižuje riziko poškodenia. Kompaktné prevedenie nijako nebráni využitiu ďalších USB slotov. Výkonná anténa určená pre príjem signálu a diaľkové ovládanie poskytuje úplnú kontrolu pri sledovaní TV na vašom PC. Podpora vysokého rozlíšenia až do formátu 1080p zaručuje sledovanie aj nahrávanie HDTV programov. Tento TV tuner je plne certifikovaný pre Windows Media Center Additional Qualification (WMC...

• dobrý signál v priemyselnej zóne
    • neviem o ničom

+++++++++++

• - nezistene

- odporucam

• +funkcnost
    • -cena

Uz 6 rokov mam volar A805 GPS a funguje vyborne, dokonca aj na windows 10, takze do dalsieho pc som nemohol vybrat nic ine ako dalsi volar. Samozrejme aj tento funguje na 1ku, ked bude podpora rovnaka ako pri starom tak neni ocom. Mal som aj cinske tv usb a tiez fungovali skvele, ale len do windows 7 potom vyssie uz je problem s ovladacmi, takze kto chce ist naistotu ide do avera aj ked za vyssiu cenu.

• jednoduchá inštalácia,
    • prehľadnosť
    • chytá to, čo má
    • inštalácia z CD, kto nemá CD mechaniku, má problém

dobrý výrobok

• jednoduchu inštaláciu a kvalitu

dtto ako hore

• , zakúpené v Alza.sk

• Rýchla inštalácia bez návodu na použitie
    • Funguje tak ako ma na 100 %
    • Jednoduché ovládanie
    • Zatiaľ nič

Spokojnosť.

vsetko o.k

• , zakúpené v Alza.sk

• Jednoduchá inštalácia, podľa manuálu zvádne každý.
    • citlivý prijímač, v Banskej Bystrici mi ide 13 kanálov DVB-T.
    • Krátky anténny káblik, ale za 2 Eurá si dokúpite 1,5 m predlžovák.

Výborná kúpa, dobrá cena, funguje stabilne, aj pri snežení.

• Bezproblémová inštalácia
    • Na pribalenú anténu som naladil všetko na 100%, musel som ju však nalepiť zvonka na okno
    • Podpora aj HD
    • Zatiaľ nič

Je to môj prvý TV modul k notebooku, vybral som si ho na základe recenzií a ceny. S produktom som max. spokojný, doteraz som s ním nemal žiadne problémy. Moje očakávanie Aver splnil.

• dobry software
    • Antena - maly zisk , tereba pouzit lepsiu