Recenzie AVerMedia AVerTV Volar GPS A805

• Video (0) |
  • Všetky (2)

Pridané: 28. augusta 2010

• AVerTV, je dobrý
  • GPS, sa neda realizovať, neni Slovenská príručka.

bez komentára

Pridané: 31. júla 2010

• Zaujímavé hybridné riešenia DVB + GPS
  • Výborný softvér
  • Integrovaná GPS anténa
  • Plnohodnotný anténny konektor
  • Veľký diaľkový ovládač

Osobne nie som príliš veľký zástanca GPS prijímačov pre USB, pretože sú príliš viazané na použitie počítača. Ten ako navigátor v aute nie je príliš vhodný kvôli napájaniu, veľkosti a obsluhe. Komfortu PDA navigácia nemôže nikdy dosiahnuť. Na druhú stranu viem, že si je veľa ľudí obľúbila, hlavne keď cestuje viac ľudí a spolujazdec môže navigáciu ovládat.Pribalený diaľkový ovládač je plnohodnotný, čo môže byť a tiež nemusí byť výhoda. Na cestách človek šetrí každý kúsok miesta, a tak by sa obvyklá placka s odolnou membránovou klávesnicou možná hodila viac. To už ale záleží na preferenciách každého z nás, niekto môže mať rád komfort a zvolil by radšej väčšiu ovládač.Zmieniť by som mal aj cenu, pretože za cca 50€ obe zariadenia osobitne nekúpite, skôr by ste si museli pripraviť dvakrát toľko, takže aj finančne vychádza kúpa tohto zariadenia výhodne.