Recenzie AVerMedia AVerTV Volar Black HD A850

Overené recenzie AVerMedia AVerTV Volar Black HD A850

Jozef Grman

Pridané: 21. augusta 2015

• dobra cena,vynikajúci signál s pôvodnou antenou

perfektná anténa na tv k notebuku do auta na cesty

Marcel Kovarík

Pridané: 1. februára 2015

• TV
  • ...pôvodne som chcel použiť na prehrávanie video8 do počítača priamo z kamery, tento model to však nepodporuje a nikde som sa o tom nevedel dočítať

... Sám som si na vine

gargamel

Pridané: 28. septembra 2014

• ak je dobré pokrytie je to super dokonca stíha dodat dobrý obraz aj pri 30% pokrytí
  • nie je vhodný na staršie operačne systemy vratane visty a staršie musel som preinštalovat na windows 7 aby to išlo lebo po krátkom čase padol systém - modra obrazovka smrti tak pozor na to. pri tejto sedmičke už ide na 100%
  • lahke nainštalovanie ladenie kanalov , ma EPG , teletext pohybovu snimku a samozrejme aj záznam sledovaneho programu

s windovs 7 a novším systémom ide perfektne ak niekto nema kablovku či satelit je to dobra náhrada

Pridané: 10. júla 2014

Neviem ohodnotiť, nákup nebol pre mňa

Pridané: 25. mája 2014

• super
  • nemam

ssuuper

Pridané: 13. januára 2014

akciová ponuka
dobrá kvalita za dobrú cenu
odporúčam aj ostatným