AVERMEDIA AVerTV Mobile EW310

USB

• vynikajúci príjem signálu
    • jednoduché ovládanie
    • nezobrazuje HD programy

Zatiaľ ho používam krátko, spokojnosť.

• Moznost sledovat 11tv programov bez pripojenia na internet

prijimac oceni hlavne moja manzelka,lebo rozkukany serial moze dopozerat aj pocas burky,ked ja tv odpajam zo zasuvky aj kable od anteny,ci satelitu. Kupll som tento prijimac napriek tomu,ze v nemenovanom sk internetovom obchode ma presviedcali,ze je nefunkcny s tabletom Lenovo 10_70. Funguje!A perfektne!Takze odporucam a pozdravujem !

Rozhranie
USB

Externí USB tuner - DVB-T prijímač pre Android 4.x zariadenia, microUSB, 2x externá anténa s vysokou citlivosťou . Aver TV Mobile urobí z vášho chytrého miláčika televíznu obrazovku, bez toho aby st

• vynikajúci príjem signálu
    • jednoduché ovládanie
    • nezobrazuje HD programy

Zatiaľ ho používam krátko, spokojnosť.

• Moznost sledovat 11tv programov bez pripojenia na internet