Asus My Cinema U3100 MINI

TV
Umiestnenie karty
externý

• , zakúpené v T Print Store

• Nezahrieva sa (oproti konkurencií)
    • Kábel k anténe je dosť dlhý
    • Dialkové ovládanie nieje bohvi čo ale je kvalitnejšie než som očakával :)
    • Kupoval som značku asus lebo som vedel že ma nemôže sklamať
    • S priloženým programom sa dá aj nahrávať video, robiť fotky, upravovať video a samozrejme sledovať TV
    • Možno program v Angličtine

Pozeral som rôzne DVB-T príjmače, ale veľká večšina sa dosť zahrievala. Pri tomto skoro ani nieje zahrievanie. Kábel k anténe je dosť dlhý, ale ja aj tak musím mat USB predlžovač :) . Dá sa pripojiť i na veľkú anténu na streche. Ale táto malá je i oproti konkurencii dosť dobra. Dialkové ovládanie nieje boh vie čo ale čakal som aj horšie ale však funguje. Len treba priami výhľad na tuner. Program je v AJ ale i každý začiatočník s tým nebude mať problém. Nahrávanie videa alebo robenie obrázkov s priameho premosu je veľmi užitočné.

Chcel som už dávnejšie TV tuner na PC, ale väčšinou to boli len tie lacné čínske ktoré sa dajú kúpiť aj na dealextreme za pár €. Keď som objavil tento tak som ani neváhal, predsa značka ako Asus nemôže predávať "šity".
    Určite by som ho každému odporučil. Tie čínske za cenu ako aj tento by som asi neodporúčal pretože je to bez značky zaručujúcu kvalitu.

• , zakúpené v Endat.sk

• citlivost
    • velkost
    • Nieje vhodný pre ludí neovládajúcich angličtinu.

Nahrávanie programov
    Vytváranie albumov atď.
    Užívanie tohoto produktu je vtomto čase ešte poslabšie,pretože
    už som starší,slabá angličtina takže sa musím všetko pracne učit.
    Inštalácia a návod v slovenčine ( češtine ) by bodol.

Rozhranie

Video & Pictures Editing

VCD & DVD Burning

Accessories Remote Controller

External Antenna Cable

MCX adaptor for the connectivity with roof antenna

USB Cable

Driver / Utilities / User manual CD

• Prijatelny sofrware
    • Dobre chyta signal
    • USB niekedy zlobi

Byvam na 1. poschosi a som obklopeny panelakmi. Pouzivam len prilozenu antenu a aj tak chyta plny signal.

Ak si chcete len obcas pozriet telku, je OK.

Ak chcete luxus, ten vam ziadny TV tuner neda, bezte do riadnej TV.

Pre jednoduchsie pouzitie je vsak super.

Dialkove mi funguje spolahlivo na cca 4 metre, staci.

Vyskusal som niekolko tunerov, ziadny z nich vsak nechytal signal tak dobre.

• -dobra citlivost
    • -funguje aj na nedia center
    • -pomer kvalita-cena
    • -magneticky drziak anteny
    • -anglictina
    • -zlozitejsia instalacia(aspon pre mna)

celkom podareny dvb-t tuner oproti konkurencii v tejto cenovej relacii.Okrem tej anglictiny a instalacii nemam voci nemu ziadne velke vyhrady.mozem odporucit

• Všetko ako má
    • Iba 6 programov

Za malo peňazí kvalitná muzika, aj keď nie široký repertoár,

• Funguje :-)
    • Kompatibilný s Windows media center (odskúšané na Win7/64bit)
    • Rýchla inštalácia
    • Magnetická krytka
    • Klasická koncovka na pripojenie antény
    • Nefunguje mi diaľkové :-(

Chcel som lacný tuner na intrák, aj keď tento v recenziách nedopadol najlepšie, splnil všetko, čo som od neho očakával - bez problémov funguje.
    Tuner pôsobí kvalitne, nič nemá vôlu, nevŕzga...
    Čo sa dodávaného SW týka, nakoľko ArcSoft TotalMedia poznám, ani som ho neinštaloval, používam iba Windows Media Center.
    Potešila ma magnetická krytka na usb, ťažšie sa stráca... :-)
    Na DO skúsim ešte vymeniť batériu, ale nedávam tomu veľké šance.
    Rýchly návod v slovenčine aj češtine.

• , zakúpené v T Print Store

• Nezahrieva sa (oproti konkurencií)
    • Kábel k anténe je dosť dlhý
    • Dialkové ovládanie nieje bohvi čo ale je kvalitnejšie než som očakával :)
    • Kupoval som značku asus lebo som vedel že ma nemôže sklamať
    • Možno program v Angličtine

• znacka
    • vzhlad
    • sluzi ako ma
    • dialkovy ovladac
    • zlozita a zdlhava instalacia

super tv tuner, hlavne znacka, akurat nejdu mi STV 1 a 2, to ale nebude chybou tuneru ale slabim pokrytim signalu pre SR.

• , zakúpené v Endat.sk

• citlivost
    • velkost
    • Nieje vhodný pre ludí neovládajúcich angličtinu.

Nahrávanie programov
    Vytváranie albumov atď.
    Užívanie tohoto produktu je vtomto čase ešte poslabšie,pretože
    už som starší,slabá angličtina takže sa musím všetko pracne učit.
    Inštalácia a návod v slovenčine ( češtine ) by bodol.